Śnieg

Odśnieżanie ulic Szczecina

Czy wiesz, że zimowe odśnieżanie nawierzchni na posesji leży w obowiązku właściciela obiektu?

Należy regularnie przeprowadzać odśnieżanie swojej posesji, gdyż zalegająca warstwa śniegu naraża na niebezpieczeństwo osoby poruszające się po jej powierzchni .

Zalegający śnieg stanowi zagrożenie w ruchu dla kierowców i pieszych narażając użytkowników na utratę zdrowia lub nawet życia. Warto zabezpieczyć się przed tym zagrożeniem, unikając tym samym wydatków związanych z wypłatą odszkodowań.

Zimą, kiedy szybko robi się ciemno, łatwo można przeoczyć warstwę lodu lub śniegu, a to może skutkować wypadkiem. Można tego uniknąć.

W zamiatamy.pl oferujemy kompleksowe usługi odśnieżania w Szczecinie. W swojej pracy używamy wydajnych maszyn do odśnieżania ulic, parkingów i placów.

Nie musisz przejmować się zakupem i serwisem drogich maszyn odśnieżających – my wszystkim się zajmiemy. Pamięta, że dbając by śnieg nie zalegał, dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych. Warto wiedzieć, że zajmujemy się również zamiataniem ulic i chodników.

Zaśnieżone drogi co zimę utrudniają poruszanie się kierowcom ulic. Nieodśnieżony asfalt i warstwa lodu tworząca się pod nim to duży problem. Zaśnieżoną ulicę należy wtedy oczyścić i posypać solą, lub bardziej ekologicznym ale również bardziej kosztownym, chlorkiem wapnia.

Zakres usług odśnieżania

 • Odśnieżamy ulice, parkingi i place przy obiektach handlowych.
 • Odśnieżamy ulice w Szczecinie i w okolicznych miastach.
 • Odśnieżymy zasypany śniegiem teren budowy, żeby ułatwić przeprowadzenie prac budowlanych.
 • Zabezpieczymy powierzchnię posypując ją solą, aby zapobiec tworzeniu się warstwy poślizgowej.

Nowoczesna flota odśnieżarek

 • Dzięki flocie małych aut, w łatwy i szybki sposób usuniemy śnieg zalegający na ulicy. 
 • Pług do odśnieżania doskonale poradzi sobie na większej przestrzeni i zaoszczędzi wykonanie samemu czasochłonnego zajęcia.
 • Do pracy na chodnikach czy mniejszych placach wykorzystujemy niezawodną maszynę do odśnieżania, która zapewnia bezpieczne poruszanie się pieszych.

Usuwając zalegający śnieg, dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych.

Zobacz HAKO 1200 City Master w akcji

  Formularz kontaktowy

  Zapytaj o ofertę dla
  swojej nieruchomości