Zamiatanie

Zamiatanie ulic w Szczecinie

Zamiatanie szczecińskich ulic.

Infrastruktura każdego miasta zmienia się z dnia na dzień. Powstają nowe osiedla, drogi, parkingi i place. My zadbamy o ich czystość.

Zarządcy i mieszkańcy oczekują estetycznego i przyjaznego otoczenia. Cenimy sobie porządek i czystość w drodze do pracy i do domu. Pieszo, samochodem, bądź korzystając z publicznych środków transportu. Wszędzie chcemy cieszyć się czystą strefą pozamiatanych ulic i chodników. Dzięki temu, żyje nam się przyjemnie.

W zamiatamy.pl z zaangażowaniem dbamy o czystość otoczenia. Fachowo zajmujemy się zamiataniem ulic, parkingów i placów. Można na nas polegać.

Zamiatanie ulic Szczecin
Zamiatarka mechaniczna Hako 1200

Zamiatarka mechaniczna

Na straży czystego obszaru stoi HAKO 1200 City Master. Zwinna, skrętna i wydajna maszyna, która z pełną precyzją zamiata ulice. 

Ta nowoczesna zamiatarka mechaniczna, dzięki niewielkiemu rozmiarowi w łatwy sposób dotrze w najtrudniej dostępne miejsca. Z niebywałą precyzją, w krótkim czasie uporządkuje mniejsze powierzchnie. Zamiatanie chodników, dzięki niewielkiemu rozmiarowi urządzania, będzie szybko i precyzyjnie.

Zajmujemy się zamiataniem w Szczecinie i miastach okolicznych. Zachęcamy do skorzystania również z oferty wywozu gruzu.

Wynajmij zamiatarkę mechaniczną do swojej hali przemysłowej.

Zamiatarka przeznaczona jest do porządkowania otwartych przestrzeniach ale również będzie odpowiednim sprzętem na dużych halach – bez względu na jej nawierzchnie. Zgodnie z przepisami BHP i Sanepidu firma musi dbać o czystość i bezpieczeństwo swoich pracowników również poprzez dbanie o czystość miejsca pracy. Warto do tego celu użyć naszych zamiatarek mechanicznych.

W dużych obiektach najlepiej sprawdzi się zamiatarka mechaniczna.

 • W krótkim czasie upora się z pracą oszczędzając przedsiębiorcom czas i nie wyłączając na długo hal przemysłowych z użytkowania.
 • Przygotujemy propozycję współpracy dla zarządców obiektów przemysłowych, handlowych, sportowych jak również dla klientów indywidualnych. 

Zamiast kupować sprzęt,
warto pomyśleć o jego wynajęciu.

 • Unikną Państwo konieczności inwestowania w kosztowne urządzenia i ich serwisowanie.
 • Wynajem zewnętrznej firmy sprzątającej to również mniejsze potrzeby kadrowe i oszczędność czasu na prowadzenia własnej działalności.

Do wymagających zadań wykorzystujemy duże maszyny. Do takich należy m. in. zamiatarka drogowa Iveco Scarab, która doskonale sprawdza się na ulicy. Dzięki odpornym na zużycie szczotkom poradzi sobie z mocno zabrudzona kostką brukową czy twardym asfaltem.

Cennik zamiatania ulic i chodników.

Cennik mechanicznego zamiatania zależny jest od wielu czynników. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą ofertę. Jesteśmy otwarci na negocjacje, a dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Przykładowy cennik naszych usług.

 • Wynajęcie od 1h / 50zł.
 • Cały dzień od 300 zł.
 • Tydzień od 1300 zł.

  Formularz kontaktowy

  Zapytaj o ofertę dla
  swojej nieruchomości